ścianki działowe Poznań

Nowoczesne aranżacje wnętrz charakteryzują się nie tylko minimalizmem, ale także zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań. Ciekawym elementem, który coraz częściej spotyka się w budownictwie mieszkalnym, są ścianki działowe ze szkła. Do tej pory kojarzone głównie były z przestrzenią biurową, jednak zmieniające się trendy w branży wyposażenia wnętrz sprawiły, że ścianki działowe na stałe zagościły w polskich domach.

Ścianki działowe ze szkła – eleganckie i nowoczesne

Jesteśmy producentem konstrukcji metalowych, które wykorzystujemy w wielu projektach. Tworzymy nie tylko ścianki działowe oparte na metalowym stelażu, ale także garderoby na wymiar czy balustrady. Nasza działalność opiera się na wykorzystaniu metalowych konstrukcji niekiedy połączonymi z innymi materiałami, co daje nowoczesny efekt. Oferowane ścianki działowe ze szkła, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcyjnych są trwałe i wytrzymałe, spełniają wszystkie wymagania wygodnej przestrzeni. Co wyróżnia produkowane przez nas ścianki działowe?

  • nowoczesny design,
  • nieskończone możliwości aranżacyjne,
  • zastosowanie najwyższej jakości materiałów,
  • stworzenie projektu na wymiar,
  • dobre parametry techniczne,
  • eleganckie wykończenie.

Oferujemy ścianki działowe ze szkła dopasowane do konkretnego potrzeb klienta. Po uzgodnieniu szczegółów zlecenia opracowujemy projekt oraz prezentujemy efekt końcowy pracy na przygotowanych wizualizacjach 3D. Jesteśmy w stanie stworzyć ścianki działowe nawet o nietypowej konstrukcji, które wymagają wdrożenia niestandardowych rozwiązań technologicznych. Swoje działania realizujemy na terenie Swarzędza i Poznania, jednak chętnie dostarczamy nasze ścianki działowe ze szkła także do klientów z dalszych rejonów kraju.

Zapraszamy do współpracy kontrahentów indywidualnych i instytucjonalnych. Przygotujemy dla Państwa projekt ścianek działowych na podstawie indywidualnych wytycznych i oczekiwań co do wyglądu końcowego.