balustrady Swarzędz

Konstrukcje metalowe znajdują zastosowanie jako elementy stanowiące podstawę konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych budynku. Oferowane przez nas balustrady pełnią nie tylko rolę ochroną, ale także podkreślają styl architektury domów i obiektów publicznych. Realizujemy zamówienia nawet na nietypowe konstrukcje, wymagające wdrożenia niestandardowych rozwiązań technologicznych i projektowych. Wykonujemy poręcze zgodnie z indywidualną wizją klientów, dzięki czemu całe konstrukcje gwarantują niepowtarzalny i oryginalny efekt.

Balustrady – Swarzędz

Nasza główna działalność koncentruje się na projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji metalowych, które umiejętnie łączymy z innymi materiałami, takimi jak drewno czy szkło. Realizujemy zamówienia na balustrady montowane na zewnątrz i wewnątrz budynku. W naszej ofercie można znaleźć między innymi poręcze:

  • na schody,
  • balkonowe,
  • tarasowe,
  • na podjazdy,
  • do loftów.

Umożliwiamy dopracowanie projektu tak, aby balustrady były estetycznym dopełnieniem gotowych już schodów. Dzięki wykorzystywaniu wizualizacji 3D, jesteśmy w stanie dopasować wygląd poręczy do pozostałej architektury budynku. Wykonujemy balustrady w różnych stylach wykończenia, zarówno o prostej konstrukcji, jak i z elementami dekoracyjnymi. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu, które rozwiązanie sprawdzi się w określonych warunkach.

Poręcze na wymiar

Metalfriends to firma, która świadczy kompleksowe usługi, dlatego naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, projekt balustrad, ich wykonawstwo oraz montaż. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów ze Swarzędza i Poznania, jednak chętnie podejmujemy się zleceń także w dalszych rejonach kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami i osobami prywatnymi, realizując zamówienia na poręcze o dobrych parametrach technicznych i wyjątkowym wyglądzie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania z dotychczasowymi realizacjami. Wykonamy dla Państwa balustrady uwzględniając przy tym ich walory użytkowe i ozdobne.